Közgyűlés – 2023.02.02.

Tisztelt Tagok, Érdeklődők!

2023. február 2-án Mme Claire Legras nagykövet asszony meghívására a rezidencián tartottuk éves közgyűlésünket. A közgyűlésen tagjaink jóváhagyták a 2022. évi  programjainkról és a költségvetés végrehajtásáról szóló beszámolókat, valamint a 2023. évi programjavaslatokat és költségvetési tervet. A közgyűlés tudomásul vette és támogatta egyesületünk és a Souvenir Français magyarországi megbízottja  közötti együttműködést (ezt a feladatot 2022. szeptember vége óta látom el). Ez a megállapodás lehetővé teszi az egyesületünk tagjainak és olyan személyeknek a közös munkáját az egyesületünk keretei között, akik támogatják a Souvenir Français magyarországi tevékenységét.  A közgyűlés felhatalmazása alapján honlapunkon a közeljövőben fel fogjuk tüntetni a Souvenir Français működésével kapcsolatos információkat is.

A pár sorral lejjebb található linkről letölthető 2023. évre szóló programjainkra a konkrét meghívókat a már szokásos módon küldjük el.

Egyúttal kérem tagjainkat és pártoló tagjainkat, hogy 2023. évi tagdíjaik befizetéséről gondoskodjanak.

Üdvözlettel,

Boros István

elnök

2022. évi költségvetés végrehajtása

Beszámoló a 2022. évi tevékenységről

2023. évi költségvetés tervezete

Programjavaslat 2023. évre

2022. évi beszámoló